Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa

  • 70 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa 70 τ.μ. Διαθέτει βεράντα και απέχει σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Plaza de la Constitucion. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το παραθαλάσσιο Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Ο Φάρος της Μάλαγα απέχει 2 χλμ. από αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια. Εμπορικό Κέντρο Muelle Uno βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa βρίσκεται σε απόσταση μόλις 150 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Ayala - Los Arcos και σε απόσταση περίπου 400 μέτρων τον σταθμό του μετρό El Perchel που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa
13 Suenos
Τιμή μόνο για κινητά

13 Suenos

8.4
Πολύ καλό 22 σχόλια
140 μ από το κατάλυμα
USD 90 USD 81
ανά νύχτα
3 Bedrooms City Center And Beach
Τιμή μόνο για κινητά

3 Bedrooms City Center And Beach

7.8
Καλό 15 σχόλια
313 μ από το κατάλυμα
USD 125 USD 113
ανά νύχτα
Ds Loft En Malaga A 5 Min De La Playa Andando
Τιμή μόνο για κινητά

Ds Loft En Malaga A 5 Min De La Playa Andando

8.0
Πολύ καλό 50 σχόλια
337 μ από το κατάλυμα
USD 96 USD 86
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Μάλαγας
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU00002902200005930200000000000000000VFT/MA/62361,VFT/MA/62326
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa περιλαμβάνουν Μουσείο Jorge Rando, Puerto de Málaga καθώς και Museo Interactivo de la Musica- ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ.
    • Το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa;
      Η έκταση του το Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa αποτελεί 70 μ².
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχουν θέα στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Μάλαγας
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Malaga 300 Metros De La Playa
    100% Αληθινά Σχόλια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο